Модельный ряд Geely

Отзыв о Geely MK 2012 года

Автомобиль: Geely MK 2012 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 11000 км, двигатель - 1.5 бензин + ГБО, комплектация - impres
Автор: Володимир (Украина, Ивано-Франковск)   07.08.2012

Привіт всім! Їзджу на мк вже пів року після покупки. Я вже писав свій відгук, тільки на 1400 км. (він був не дуже позитивний. Це тому що я був звик до рено кенгу. ну розумієте французька збірка авто хороше.) Але відколи їзджу на джилі мк зрозумів що авто хороше. На свою ціну автомобіль тягне. Набагато краще ніж Російський чи вітчизняний автопром. Джилі МК набагато комфортнішша. Їду 120 навіть невідчутно. Дорогу тримає супер. Розхід газу так і бензину нормальний, так як по паспорту. (я в минулому відгуку писав завеликий, але двигун ж на обкатці був). Підвіска сподобалась. Навіть глибокі ями переварює добре. Часто в село їзджу. Дорога там камяна. Коли їду нічого впринципі не гримить.( Просто не слухайте тих, хто кеже що джилі херня повна.Вони просто на них не їздили а пишуть різну гадость.

Плюсы автомобиля: Комфорт, кліренс, багато опцій.

Минусы автомобиля: Мінуси є в будь-якому авто. в мк шумний мотор.

Совет покупателю: Авто нормальне. Якщо, сподобалася беріть. модель джилі мк є, і в кузові седан і хечбек.

10стар12

Я щось не зрозум\в, Йду 120 нев\дчутно, а в м\нусах шумний мотор.

1Alexandr1

мотор шумноват после 3000 - 3500, на 120 на 5 передаче 2800 - 3000 боротов

а скажите ребята сколько стоит ТО и дорогие ли к ней запчатси?

kiario

Запчастини недорогі. Хоча як на які запчастини. А ТО дороге. В мене 1 ТО 900, друге 1200 грн. Якщо самому поміняти масло і фільтра то обійдеться в 400-500 максимум.

Продажа б/у MK

Geely MK 2013 Geely MK 3.877$ 2013 52.000 км